Kardigan Oversize me kopsa Mango

4990L

SKU: 87920525

Kardigan Oversize me kopsa

s
m
l
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kardigan Oversize me kopsa dhe xhepa ne pjesën e përparme. 44% POLIESTER, 1% ELASTAN, 50% AKRILIK, 5% LESH

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

s, m, l

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA