Kardigan pambuku, Prenatal

2250L

SKU: 656181

Kardigan pambuku me mëngë të gjata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kardigan pambuku me mëngë të gjata, me thurje, mbyllje me kopsa dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,