Kardigan për vajza,mundësi veshje nga dy anë,Obaibi

4090L

SKU: 696749301

Kardigan pambuku për vajza,mundësi veshje nga dy anë njëra anë me printe lulesh dhe në njërën anë lisho.Mbyllje me buton në formë suste

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kardigan pambuku për vajza,mundësi veshje nga dy anë njëra anë me printe lulesh dhe në njërën anë lisho.Mbyllje me buton në formë suste .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë