Karfica flokësh, set 2(copë) Parfois

SKU: 195050_BM

2 karfica flokësh me dizajn bazik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

2 karfica flokësh me dizajn bazik dhe tonalitete të ndryshme. 40% Akrilik 60% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit