Karficë e madhe me gjethe Parfois

SKU: 130597

Karficë në formë gjethe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Karficë në formë gjethe e artë me një gur,Përbërje: 4%Akrilik 96%hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit