Karficë flokësh ovale Parfois

990L

SKU: 190070

Karficë flokësh me dy tonalitete

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Karficë flokësh në formë ovale dhe me dy tonalitete të kombinuara.,70% Akrilik 30% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë