Karficë flokësh Parfois

990L

SKU: 188859

Karficë flokësh metalike gold

U
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Karficë flokësh metalike në formë bazike dhe në njgyrë të artë. 20% Hekur, 80% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë