Karficë flokësh Parfois

1090L

SKU: 188847

Karficë flokësh me mbyllës metalik

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Karficë flokësh e lakuar me mbyllës metalik, dizajn me ngjyrë në pjesën e sipërme dhe e çarë në mes.50% Hekur, 30% Xham, 20% Rrëshirë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë