Karficë flokësh Parfois

790L

SKU: 165743_BG

Karficë flokësh me detaje perlash

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Karficë flokësh me detaje perlash dhe mbyllëse metalike. 20% Hekur 80% Poliuretan20% Hekur 80% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit