Karrige ngrënie Giordani Prenatal

SKU: 650139

Karrike ngrenie për femije

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Karrige e lartë e përdorshme nga 6 muaj ose më shumë. Mbështetësja e palosshme e rregullueshme në 3 pozicione, rregullimi i lartësisë së sediljes në 6 pozicione, sirtari i lëvizshëm me rrip 5 pikësh. Shportë e madhe për lojëra. 1

Përzgjidhni markën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

UNISEX

Size Filter

MASE STANDARTE

Color Filter

SHUMENGJYRESHE