Sexholino, Grupi 0+1 Giordani, Prenatal

SKU: 641243

Sedilje për makinë me grup sistemi 0+1 të intaluar; mbështetësja e kokës është e rregullueshme, sedilja mund të rrotullohet 360 gradë për akomodim sa më të mirë të fëmijës dhe mund të mbështete në 2 pozicione të ndryshme.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sedilje inovative makine që ndjek rritjen e fëmijës nga lindja deri në 36 kg . Grupi 0 + 1 është instaluar me sistemin isofix + Top Tether; grupi 23 me rripa makinash 3 pikësh + lidhësa Isofix. Mbështetja e kokës është e rregullueshme dhe sedilja rrotullohet 360 ° për të lehtësuar akomodimin e fëmijëve në makinë. Selia mbështetet në 2 pozicione për rehati maksimale për foshnjën, duke përfshirë një zbutës të butë për muajt e parë, duke mbështjellë anët për të siguruar mbrojtje maksimale.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit