Karrige per makine – Prenatal,GIORDANI

34900L

SKU: 8054688009352

Karrige per makine

4 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lehtë për tu instaluar falë sistemit Isofix dhe këmbës së stabilizuesit. Eshtë i pajisur me një mbështetëse të rregullueshme për lartësinë
dhe rripa kufizues me pesë pika. Ajo mbulon 360 ° të rrotullimit
për të lehtësuar daljen e fëmijës nga makina.
Aksesorët e përfshirë: zbutës i butë për muajt e parë.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020