Karrige per makine – Prenatal,GIORDANI

24900L

SKU: 8054688010969

Karrige per makine

2 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Grupi i sediljeve të makinës 1-2-3 nga 9 kg në 36 kg (9 muaj – 12 vjet afërsisht.), Isofix gr 1 me rripa me 5 pika të sediljes së sipërme të lidhëses dhe lidhësve Isofix, rregullimi i mbështetëses së kokës në 9 pozicione, shtrëngimi për të mbajtur rripat hapur ndërsa poziciononi fëmijën tuaj, Mbrojtja nga ndikimi anësor i Side Impact.

Përzgjidhni markën

Season

PRANVERE-VERE 2021