Karrige per makine – Prenatal,GIORDANI

32990L

SKU: 8054688009307

Karrige per makine

8 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Instalimi i Isofix me rripin e sipërm të lidhëses, mbështetësja e kokës e rregullueshme në lartësi njëkohësisht me rripat, 3 pozicione të mbështetur. Reduktues i lëvizshëm: i lehtë për t’u instaluar dhe i sigurt.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020