Karrige Ushqimi Smarty C247, Prenatal

6500L

SKU: PB333C247

Karrige Smarty me sistemi i fiksimit universal ne karrige me rrip. 4 lartesi (0-18 cm), tabaka e gjere dhe e pastrueshme;mbushje anatomike me pelhura te shtypura te lemuara, pelhur e trefishte, baze me mbajtese gome.Ai ndjek rritjen e femijes suaj, ideale si nje karrige portative me tabaka per bebet dhe si karrige perforcuese per femijet qe duan te ulen ne tryeze me prinderit e tyre.Shume e lehte per tu pastruar me sfungjer, lahet ne 30 C.Mbyllje kompakte.Dhurata ideale per femijet tuaj.Mosha e perdorimit: 6-36 muaj.Permasat dhe pesha:e hapur: L 37- P 42 – H 50 cm; e mbyllur: L 37 – P 42 – H 13 m.1.8 kg.

Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Karrige Smarty me sistemi i fiksimit universal ne karrige me rrip. 4 lartesi (0-18 cm), tabaka e gjere dhe e pastrueshme;mbushje anatomike me pelhura te shtypura te lemuara, pelhur e trefishte, baze me mbajtese gome.Ai ndjek rritjen e femijes suaj, ideale si nje karrige portative me tabaka per bebet dhe si karrige perforcuese per femijet qe duan te ulen ne tryeze me prinderit e tyre.Shume e lehte per tu pastruar me sfungjer, lahet ne 30 C.Mbyllje kompakte.Dhurata ideale per femijet tuaj.Mosha e perdorimit: 6-36 muaj.Permasat dhe pesha:e hapur: L 37- P 42 – H 50 cm; e mbyllur: L 37 – P 42 – H 13 m.1.8 kg.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,