Karrike për makinë gr 0-1, Giordani, Prenatal

14990L

SKU: 627382

Grupi i sediljeve të makinave 0 + / 1 i aprovuar deri në 18 kg. instalimi me rrip makine me 3 pika, mbrojtje anësore, 5 pozicione të uljes.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Grupi i sediljeve të makinave 0 + / 1 i aprovuar deri në 18 kg. instalimi me rrip makine me 3 pika, mbrojtje anësore, 5 pozicione të uljes.Përfshin zvogëluesin për fëmijët më të vegjël, pëlhurën e lëvizshme dhe që mund të lahet.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,