Karrike per makine gr 0-1 – Prenatal ,BEBE CONFORT

37900L 26530L

SKU: 3220660208760

Karrike per makine gr 0-1

3 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Karrige per makine per moshen 0 – 4 vjeç, 0 – 18 kg (Grupi 0 + / 1)
Fatmirësisht, çdo fëmijë është unik si në pamje ashtu edhe me karakter. Disa foshnje lindin pak më të vegjël se të tjerët dhe Bébé Confort Iseos – Neo + është ideal për këto mrekulli të vogla. Me një jastëk përkrahës super të butë dhe një funksion të butë ulje, kjo sedilje makine lejon që një foshnje të udhëtojë në siguri dhe rehati. Sigurisht që foshnja nuk do të jetë e vogël për një kohë të gjatë, kështu që ulësja e makinës përshtatet lehtësisht për gjerësinë dhe zgjat shumë gjatë vitit të tyre të parë.
Karakteristikat e Produkteve, Modulo Safe Comfort: me gjerësi të rregullueshme për t’u përshtatur me madhësinë e fëmijës tuaj për rehati optimale, ulësja mund të ulet butësisht për të siguruar një pozicion vërtet të rehatshëm të gjumit, i përshtatshëm për fëmijët nga 0 në 4 vjeç (pozicionimi me fytyrë prapa për bebe dhe pozicionimi me fytyrë përpara për të vegjlit). Ulësja e lëvizshme ofron mbështetje dhe rehati të përsosur për foshnjën kur udhëtoni në pozicionin me fytyrë prapa, Sfungjeri përkrahës i pambukut zvogëlon djersitjen e foshnjës. Tensionuesi shtrëngon me siguri rripin e sigurimit në pozicionin me fytyrë përpara. Rripi i sigurimit është i fiksuar nën sedilje, duke e bërë më të lehtë instalimin në pozicionin me fytyrë prapa.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020