Karrike per makine gr 2/3 – Prenatal ,GIORDANI

19990L

SKU: 8054688009321

Karrike per makine gr 2/3

1 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Sedilje e përshtatshme makine nga për fëmijë nga 15 deri në 36 kg (nga 3 deri në 10 vjeç afërsisht). Instalimi: kombinimi i fiksimit me lidhëset Isofix dhe me rripin prej 3 pikash të makinës, shiritin rregullues të lartësisë me mbrojtje anësore; që mund të lëvizë në dy pozicione. Pajisur me shirita të rehatshëm dhe mbulesë që mund të hiqet dhe të lahet.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020