Karrocë Giordani, Prenatal

18990L

SKU: 658083

Karrocë për fëmijë me strukturë alumini

Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Karrocë për fëmijë me strukturë alumini, e gjerë dhe komode, me 4 rrota dy prej të cilave rrotullohen përpara. Për fëmijë nga 0 deri në 36 muaj me peshë deri në 15 kg.
Dimensionet e hapura: 53x104x82 cm
Dimensionet e mbyllura: 53x74x26 cm
Pesha: 5.9 kg

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit