Karrocë Giordani, Prenatal

16990L

SKU: 658085

Karrocë për fëmijë me strukturë alumini

Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Karrocë për fëmijë me strukturë alumini, e gjerë dhe komode. Për fëmijë nga 0 deri në 36 muaj me peshë deri në 15 kg.
Dimensionet e hapura: 47x69x103 cm
Dimensionet e mbyllura: 26x35x54 cm
Pesha: 5.2 kg

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit