Karrocë Giordani, Prenatal

SKU: 668066

Karrocë për fëmijë me strukturë alumini

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Karrocë për fëmijë me strukturë alumini, për fëmijë deri në 36 muaj, me peshë maksimumi 15 kg.
Dimensionet e hapura: 45x59x96 cm
Dimensionet e mbyllura: 26×67
Pesha: 4.9 kg

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit