Karroce Inglesina Aptica System me 4 pjesë Prenatal

SKU: 648247

Karroce Inglesina Aptica System me 4 pjesë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Djepi i madh (përmasat e brendshme 79 x 37 cm) garanton mirëqenien maksimale për fëmijën, është i lehtë dhe praktik në përdorim dhe lejon udhëtime të rehatshme dhe të sigurta. Brenda gjejmë Welcome Pad, i projektuar në bashkëpunim me departamentin e Neonatologjisë të Spitalit Maggiore në Bolonjë dhe i ndërtuar në përputhje me udhëzimet më të fundit shkencore për sa i përket mirëqenies dhe sigurisë. Welcome Pad ™, e kombinuar me dyshekun mbi të cilin është vendosur, krijon një mbështetje jashtëzakonisht të rëndësishme ergonomike gjatë fazës delikate të muajve të parë të jetës së foshnjës. Bërë nga shkumë kompakt me 40 vrima ventilimi dhe e mbuluar me fibra bambu që e bën atë shumë të frymëmarrjes, hipoalergjike dhe antibakteriale.
Për të lejuar lëvizjen në shtëpi-makinë-makinë në vazhdimësinë e pushimit të shëndetshëm dhe gjumit të sigurt të fëmijës, Aptica System Quattro gjithashtu përfshin Standup: për të shndërruar djepin në një shtrat të vërtetë për natën dhe mos e zgjoni fëmijën kur kthehet nga ecni, duke e pozicionuar atë në një mënyrë higjienike dhe të sigurt.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën