Karrocë Pegperego Prenatal

36990L

SKU: 638498

Karroca e re Peg Perego Tak me një stil modern dhe të teknologjisë së lartë.

E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

I përshtatshëm që nga lindja. Mbështetësja e mbështetur plotësisht.
Rripa sigurie me 5 pika. Mbyllje e thjeshtë dhe praktike e palosshme. E pajisur me kapuç të zgjerueshëm. Çantë dore sigurie. Shportë e madhe magazinimi.
Dimensionet e hapura: 81.5 x 51 x 98.5 cm. Dimensionet e mbyllura: 30 x 51 x 88.5 cm. Pesha: 5.6 kg

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit