Karrocë PegPerego, Prenatal

28990L

SKU: 600481

Karrocë shtëtitëse e vogël, e lehtë dhe praktike. Me peshë 5.7kg, lehtësisht e palosshme.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Karrocë shtëtitëse e vogël, e lehtë dhe praktike. Me peshë 5.7kg, lehtësisht e palosshme. Mbështetësi i shpinës i mbështetur në 3 pozicione në më shumë se 150 ° është i miratuar për përdorim nga muajt e parë të jetës së fëmijës deri në rritjen e tij. Dimensionet kur janë të hapura: 50x101x84 cm. Përmasat e mbyllura: 34x94x32 cm. Pesha: 5.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,