Karrocë PegPerego, Prenatal

32990L

SKU: 638495

Karrocë e re Peg Perego Tak me një stil modern dhe të teknologjisë së lartë. ideal që nga lindja dhe shumë praktik.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Karrocë e re Peg Perego Tak me një stil modern dhe të teknologjisë së lartë. ideal që nga lindja, dhe shumë praktik. i përshtatshëm që nga lindja.
Mbështetësja e shpinës plotësisht e shtrirë.
Rripa sigurie me 5 pika. Sedilje e madhe e mbushur mirë. Palosje e thjeshtë dhe praktike.Përmasat e hapura: 81,5 x 51 x 98,5 cm. E mbyllur: 30 x 51 x 88,5 cm. Pesha: 5.6 kg.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,