Karrocë Pegperego Prenatal

36990L

SKU: 638494

Karrocë e lehtë, për fëmijë deri në 22 kg. Mbyllja e mbështetëses automatike të rivendosjes ju lejon të mbyllni karrocën me mbështetësen në çdo pozicion dhe, kur ta rihapni, kthehet në pozicionin e drejtë

Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Karrocë e lehtë, për fëmijë deri në 22 kg. Mbyllja e mbështetëses automatike të rivendosjes ju lejon të mbyllni karrocën me mbështetësen në çdo pozicion dhe, kur ta rihapni, kthehet në pozicionin e drejtë.
Dimensionet e hapura: 50 × 81,5 × 98 cm.
Dimensionet e mbyllura: 30 × 88,5 cm.
Pesha: 5.9 kg.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit