Karrocë për fëmijë, Giordani, Prenatal

SKU: 624123

Viro është karroca shëtitëse e re ultra e lehtë e Giordani. Me strukturë alumini, mbyllje kompakte e palosshme dhe dorezë të kombinuar.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Viro është karroca shëtitëse e re ultra e lehtë e Giordani. Me strukturë alumini, mbyllje kompakte e palosshme dhe dorezë të kombinuar. Rrotat e përparme janë të kthyeshme dhe pedali unik i frenave të pasme lejon lëvizshmëri të shkëlqyeshme.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,