Karrocë për fëmijë Pegperego Prenatal

42990L

SKU: 661207

i përshttshëm që nga lindja e der në 17kg, me mbyllje automatike.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

i përshttshëm që nga lindja e der në 17kg, me mbyllje automatike, mund te hapet dhe të mbyllet me një dorë, e përshtatshme pe terrene të vështiraa, sigurimi i supit mepesë pika sigurie.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,