Karrocë për fëmijë Pegperego Prenatal

SKU: 638497

i përshtatshëm që nga lindja. Mbështetësja e mbështetur plotësisht.Rripa sigurie me pesë pika.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

i përshtatshëm që nga lindja. Mbështetësja e mbështetur plotësisht.Rripa sigurie me pesë pika.Mbyllje e thjeshtë dhe praktike e palosshme

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,