Karrocë për fëmijë, Prenatal

129000L

SKU: 657929

Karrocë për fëmijë shumë praktike, përmban rrota të mëdha në pjesën e pasme dhe rrota më të vogla përpara për t’ju ndihmuar të përballoni terrenin e vështirë pa asnjë problem.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Karrocë për fëmijë shumë praktike, përmban rrota të mëdha në pjesën e pasme dhe rrota më të vogla përpara për t’ju ndihmuar të përballoni terrenin e vështirë pa asnjë problem.Timoni i tij ësht i rregullueshëm në lartësi duke siguruar rehati maksimale.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,