Karroce – Prenatal ,GIORDANI

12990L

SKU: 8054688008980

Karroce

2 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Karrocë shëtitëse me strukturë çeliku, mbyllje ombrellash dhe dorezë teke. Pajisur me 4 rrota të dyfishta ku dy të parat janë të kthyeshme, frenat të binjakëzuara në rrotat e pasme dhe tendë të butë me dritare.Karroca mbyllet lehtësisht edhe me ulësen e përparme të montuar. Mbështetëse shpine dhe mbështetëse këmbësh të lëvizshme, dorezë mbajtëse anësore.
Aksesorët e përfshirë: mbulesa e shiut, shporta, ulësja e përparme.
Dimensionet e hapura: 38,5 × 46.5 × 108 cm.
Dimensionet e mbyllura: 111 × 265 cm.
Pesha: 7,5 kg.

Sipas markës

Sipas sezonit