Karroce – Prenatal ,GIORDANI

SKU: 658086

Karroce shëtitëse ultra e lehtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Karroca shëtitëse ultra e lehte me kornizë alumini, e palosshme dhe dorezë e kombinuar. E pajisur me 4 rrota të dyfishta.
Përmasat e hapura (cm): 47x69x103
Përmasat e mbyllura (cm): 26x35x54
Pesha: 5.2 Kg

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas sezonit

Përzgjidh ngjyrën