Karrocë shëtitëse Smart trike, Prenatal

SKU: 638418

Karrocë shëtitëse e modifikueshme në 8 forma dhe me mbrojtëse dielli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Karrocë shëtitëse me tri rrota të palosshme dhe kompakte 8 në 1 me sedilje të mbështetur dhe kthyese që ju lejon të ndryshoni lehtësisht pozicionin n. Me sistemin e patentuar drejtues me prekje dhe amortizues. Pajisur me një buton për të kaluar nga kontrolli i fëmijës në atë prindëror me një klikim të thjeshtë. Menjëherë gati për përdorim, nuk kërkon montim.

Mosha: 6 muaj – 3 vjeç

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit