Karrocë shëtitëse Prenatal ,GIORDANI

SKU: 668068

Karrocë shëtitëse me 4 rrota, 2 prej të cilave janë të kthyeshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Karrocë shëtitëse me strehë, me 4 rrota, 2 prej të cilave janë të modifikueshme dhe me mbulesë me printe.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit