Karrocë Trio Prenatal

119990L

SKU: 635038

Inglesina System Quattro ideal për qytetin falë kompaktësisë dhe lehtësisë së tij. Ndjek rritjen e fëmijës që nga lindja deri në 20 kg. Përfshin: ahur, dyshek Welcome Pad ™ +, ngritje, kornizë, sedilje për karrocë dhe vend për makinë Huggy Multifix të miratuar sipas standardit Evropian ECE R44 / 04 për grupin 0+ (nga 0 në 13 kg).

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Ahuri garanton mirëqenien maksimale për fëmijën. Eshtë i lehtë dhe praktik për t’u përdorur dhe lejon udhëtime të rehatshme dhe të sigurta. Brenda gjejmë Welcome Pad, i projektuar në bashkëpunim me departamentin e Neonatologjisë të Spitalit Maggiore në Bolonjë dhe i ndërtuar në përputhje me udhëzimet më të fundit shkencore për sa i përket mirëqenies dhe sigurisë. Welcome Pad ™, e kombinuar me dyshekun, mbi të cilin është vendosur, krijon një mbështetje shumë të rëndësishme ergonomike gjatë fazës delikate të muajve të parë të jetës së foshnjës. Bërë nga shkumë kompakt me 40 vrima ventilimi dhe e mbuluar me fibra bambu që e bën atë shumë të frymëmarrjes, hipoalergjike dhe antibakteriale. 1

Përzgjidhni markën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

UNISEX

Size Filter

MASE STANDARTE

Color Filter

SHUMENGJYRESHE