Këllëf celulari me rrip Parfois

2790L

SKU: 189632

Këllëf çelulari me printe vijash vertikale dhe me rrip të gjatë

m
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këllëf çelulari me printe vijash vertikale dhe me rrip të gjatë dhe menjë hapësirë për mbajtjen e kartave,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë