Këllëf dysheku Prenatal

SKU: 567128

Mbrojtës i dyshekut pa qoshe të bardhë , për të siguruar mbrojtje dhe higjienë të gjumit të foshnjës tuaj dhe për të mbrojtur dyshekun nga derdhjet e shurupit!

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Mbrojtës i dyshekut pa qoshe të bardhë , për të siguruar mbrojtje dhe higjienë të gjumit të foshnjës tuaj dhe për të mbrojtur dyshekun nga derdhjet e shurupit!Dimensionet: 60 × 100 cm .

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,