Këllëf fashatoreje, Giordani, Prenatal

SKU: 567140

Këllëf fashatoreje me qoshe elastike, praktike dhe higjenike.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këllëf fashatoreje me qoshe elastike, praktike dhe higjenike.Dimensionet 50 x 85 cm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,