Këmishë bazike Cortefiel

3750L

SKU: 1193671

Këmishë pambuku me dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
Bojeqielli
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me dizajn bazik, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike V. 70% Pambuk 30% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë