Këmishë bazike Cortefiel

3900L

SKU: 7393221

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
Bojeqielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë