Këmishë bazike Cortefiel

1947L

SKU: 7392442

Këmishë pambuku, prerje bazike me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
Blu e lehte
Kaki e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pambuku prerje bazike me mëngë të gjata dhe jakë klasike, mbyllje e plotë me kopsa dhe me një xhep në kraharor.,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë