Këmishë bazike Cortefiel

3495L

SKU: 1192884

Këmishë pambuku, me dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pambuku, me dizajn bazik, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë