Këmishë bazike lino Cortefiel

4995L

SKU: 7429207

Këmishë lino me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë lino me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa; dizajn bazik. 60% Lino, 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë