Këmishë pambuku slim-fit Mango

SKU: 87060543

Këmishë klasike me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë slim-fit me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa. 97% Pambuk, 03% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë