Këmishë bazike Mango

3990L

SKU: 87064028

Këmishë satini

l
m
s
xl
XS
bezhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike, me përbërje satini. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA