Këmishë bazike Mango

2990L

SKU: 17094045

Këmishë pambuku me jakë klasike dhe mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Blu
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku me jakë klasike dhe mëngë të gjata, prerje e drejtë, mbyllje me kopsa.97% Poliestër, 03% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë