Këmishë bazike, Mango

2394L

SKU: 17943789

Këmishë bazike me mëngë të gjata, prerje e lirshme

l
m
s
XS
Bezhë
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë bazike me mëngë të gjata, prerje e lirshme, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë