Këmishë bazike me logo Cortefiel

6490L

SKU: 8789932

Këmishë bazike me logo në pjesën e kraharorit, mëngë të gjata , jakë klasike dhe butona metalike gold

l
m
s
xl
XS
xxl
Bojeqielli
E bardhe
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,

Këmishë bazike me logo në pjesën e kraharorit, mëngë të gjata , jakë klasike dhe butona metalike gold për mbërthim, me material xhins, prerje e drejtë dhe e gjatë. 100% Lyocell

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS, xxl

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA