Këmishë bazike Pedro Del Hierro

7000L

SKU: 2893841

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë