Këmishë bazike sateni Mango

2793L

SKU: 87090549

Këmishë bazike sateni me mëgë të gjata

l
m
s
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë bazike sateni me mëgë të gjata, prerje e drejtë, jakë klasike dhe butona te fshehur. 100% POLIESTER – FRONT: 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA